Magdalena Kucharska - prowadząca

 

tel. 664 177 212, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Praca z dziećmi jest moją pasją. Obecnie prowadzę zajęcia plastyczne dla dzieci (również dla przedszkolaków) w Pracowni Mozaika oraz w Pałacu Młodzieży w Szczecinie.

 

Ukończyłam architekturę na Politechnice Szczecińskiej oraz pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Brałam także udział w wielu kursach i szkoleniach, m.in. z zakresu ceramiki, grafiki, kaligrafii, pedagogiki zabawy, Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Szczególnie interesuje mnie arteterapia, którą poznaję i zgłębiam systematycznie pod okiem Koryny Opali-Rybki w Osrodku TErapeutycznym KORART w Głogowie.

 

Twórczość plastyczna rozwija u dzieci wrażliwość, kształci zmysł obserwacji, ćwiczy pamięć i uwagę, uczy koncentracji i wytrwałości, rozbudza wyobraźnię i fantazję, a co najważniejsze - daje poczucie wiary we własne możliwości. Właśnie to próbuję osiągnąć w swojej pracy.

Jednak najważniejsza jest radość z tworzenia małego stworzenia ;)

 

Wspierają mnie:

Maria Kucharska - pedagog z wykształcenia i zamiłowania,

tel. 664 17 88 22

Katarzyna Zwolak - prowadzi lekcje rysunku, tel. 509 499 193

Tomasz Kucharski - młody poszukujący artysta-amator, porządkujący


Pracownia ceramiczna:

Kornelia Tumanowicz - artysta plastyk, nauczycielka, pasjonatka ceramiczna ;),

grupy dziecięce: tel. 695 452 099, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tomasz Wyganowski - ceramik - pasjonat ceramicznych wypałów polowych, zwłaszcza japońskiej techniki raku,

grupy dla dorosłych: tel. 609 610 794